Послуги

Перевезення

Морські контейнерні Мультимодальні контейнерні перевезення Одне з найважливіших напрямків діяльності нашої транспортної компанії - організація доставки експортних / далі...імпортних вантажів у міжнародному сполученні з використанням мультимодальних схем перевезення. У сфері організації мультимодальних схем перевезення вантажів ми пропонуємо Вам: - морські контейнерні перевезення (FCL); - умови доставки "від дверей до дверей", "від порту до дверей", "від станції до дверей"; - найбільш конкурентоспроможні тарифи; - оптимальні маршрути і терміни доставки; - контроль вантажу на всьому шляху проходження; - страхування "від усіх ризиків" в надійній страховій компанії; - оперативну реакцію на запити; - гнучку клієнтоорієнтірованную політику взаємин. Під великі довгострокові проекти ми готові розробити індивідуальні транспортно-логістичні схеми, узгодити фіксовані ціни і персоніфікований рівень сервісного обслуговування на довгостроковий період. Ми регулярно відстежуємо тенденції світового та українських ринків і готові оперативно відреагувати на ваші потреби і запропонувати якісний і недорогий сервіс в сфері мультимодальних перевезень! Ми гарантуємо Вам якісний сервіс і чітке виконання всіх наших зобов'язань! Залізничні перевезення Залізничні перевезення та послуги пов'язані з організацією залізничних перевезень є одним з профілів діяльності нашої далі...транспортної компанії. Наші кваліфіковані фахівці дадуть Вам професійну консультацію про порядок і правила організації міжнародних перевезень вантажів залізницею, зроблять розрахунок тарифних ставок по доставці вантажу від пункту відправлення в пункт призначення і допоможуть вирішити питання, пов'язані з оформленням та організацією залізничних перевезень. На етапі планування ми розробляємо технологічно і економічно доцільні схеми перевезень вантажів з урахуванням інтересів замовника і наявних транспортних можливостей. В області організації міжнародних залізничних перевезень вантажів ми пропонуємо: - підбір і подачу рухомого складу, необхідного для забезпечення перевезення; - організацію завантаження / розвантаження вагонів; - найбільш оптимальні схеми залізничного перевезення; - присвоєння кодів при перевезеннях експортно-імпортних і транзитних вантажів; - забезпечення контролю за рухом вантажів на всіх етапах перевезення; Перевезення негабаритних та великовагових вантажів ТОВ "Савікон" надає послуги з транспортування негабаритних і великовагових вантажів від кар'єрної техніки до project далі...equipment. Перевезення негабаритного і великовагового вантажу це один з найскладніших видів перевезень, що вимагає ряд узгоджень. ТОВ "Савікон" спеціалізується на міжнародних перевезеннях судами типу RO-RO і Break bulk; Повний комплекс послуг з доставки негабаритних вантажів door to door; Контроль руху вантажів; Досвід в організації складних проектних перевезень; Номенклатура вантажів:
  • Будівельна колісна і гусенична техніка;
  • Сільськогосподарська техніка;
  • Промислове устаткування;
  • понаднегабаритних і великовагових вантажів;
послуги:
  • Вибір методу транспортування і спецтранспорту з урахуванням всіх характеристик конкретного вантажу;
  • Вибір оптимального маршруту слідування;
  • Оформлення необхідних дозволів та узгодження навантаження на борт для перевезення негабаритного вантажу;
  • Організація супроводу;
  • Детальний консультування клієнта з питань перевезення негабариту;
  • Організація транспортно-експедиторського обслуговування в морських портах;
Повний комплекс послуг "Door to Door" включає в себе всі етапи підготовчих робіт від попереднього опрацювання маршруту і подальшого його узгодження з усіма необхідними службами (в кожному конкретному випадку перелік даних організацій може змінюватися в залежності від ступеня негабаритності / ваговитості вантажу і маршруту його транспортування відповідно ). Вартість: Ми рекомендуємо Вам, зв'язатися з нами будь-яким, зручним для Вас способом, для предметного узгодження умов транспортування.
Автомобілі зі США Акциз на автомобілі знижено - подробиці.

Автомобільний ринок США не перестає дивувати жителів України своїми пропозиціями. далі...Імпорт автомобілів з Америки стає все простіше для Українців, а доставка автомобілів - дешевше за рахунок великого попиту на них. Амеріканські аукціони надають широкий вибір авто з США, будь-якого стану і будь-якої цінової категорії. У підсумку, це дозволяє привезти автомобіль дешевше ринкової ціни, при цьому вигравши в її стані. 31 травня 2016 року Верховною Радою України був прийнятий Законопроект №3251, згідне з яким передбачено значуще зниження акцизного збору на імпортовані вживані автомобілі. Для двигунів об'ємом: - до 1 л: 0,102 Євро за сантиметр кубічний; - від 1 до 1.5 л: 0,063 Євро; - від 1.5 до 2.2 л: 0,267 Євро; - від 2.2 до 3 л: 0,276 Євро; - понад 3 л: 2.2 Євро за куб. Нові тарифи надають можливість зниження ставок в 10 разів, у порівнянні з діючими! Наша компанія допомагає здійснити доставку і розрахунок будь-якого транспортного засобу. Доставку авто з США більше не потрібно робити самому. Ми надаємо клієнтам склад, покупку, можливість інспекції, а також доставку авто з будь-якого міста США в Україну. Якщо Ви вирішили придбати авто з США чи Європи, або Ваш автомобіль вже доставлений на територію України - Ви можете скористатися нашими послугами, зв'язавшись з нами або відправивши запит на пошту

Експедиція

Експедиція вантажів Одне з найважливіших напрямків діяльності нашої транспортної компанії - організація доставки експортних / імпортних вантажів у міжнародному сполученні з використанням далі...мультимодальних схем перевезення. У сфері організації мультимодальних схем перевезення вантажів ми пропонуємо Вам: - морські контейнерні перевезення (FCL); - умови доставки "від дверей до дверей", "від порту до дверей", "від станції до дверей"; - найбільш конкурентоспроможні тарифи; - оптимальні маршрути і терміни доставки; - контроль вантажу на всьому шляху проходження; - страхування "від усіх ризиків" в надійній страховій компанії; - оперативну реакцію на запити; - гнучку клієнтоорієнтірованную політику взаємин. Під великі довгострокові проекти ми готові розробити індивідуальні транспортно-логістичні схеми, узгодити фіксовані ціни і персоніфікований рівень сервісного обслуговування на довгостроковий період. Ми регулярно відстежуємо тенденції світового та українських ринків і готові оперативно відреагувати на ваші потреби і запропонувати якісний і недорогий сервіс в сфері мультимодальних перевезень! Ми гарантуємо Вам якісний сервіс і чітке виконання всіх наших зобов'язань! Внутрішньопортове експедирування Одним з етапів в перевезенні вантажу є "Внутрішньопортове експедирування вантажів" - комплекс послуг, пов'язаних з підготовкою і відправкою вантажів, виданням, далі...оформленням, розсиланням і отриманням товаросопровідної і транспортної документації. На цьому етапі наші співробітники максимально швидко і чітко документально оформлять Ваш вантаж: отримання дозволу лінійного агента про навантаження на судно (експорт) або видачі контейнера (імпорт); проходження державних служб екології, радіології, сан-епідеміологічної станції (СЕС), карантин рослин, ветеринарний контроль; проходження митних служб, ОБК, прикордонна служба, а також безпосередня процедура завантаження / розвантаження контейнера з / на вантажного терміналу порту.

Митне оформлення

Митне оформлення Будучи сучасної, динамічно розвивається компанією, ми орієнтовані в своїй діяльності на комплексне обслуговування клієнтів. На сьогоднішній день поряд з основним пакетом транспортно-логістичних послуг ми пропонуємо і успішно реалізовуємо замовлення далі...на митне оформлення вантажів. Наші співробітники грамотно і оперативно виконають всі необхідні процедури по митному оформленню вантажів, значно скоротивши Ваші тимчасові і матеріальні витрати. Нас вигідно відрізняє: - професійний підхід до надання послуг з митного оформлення вантажів, декларування; - великий досвід роботи з усіма видами митних режимів; - завчасне отримання інформації про вантаж, товаросупровідних документах і про хід проведення міжнародного перевезення; - оперативне вирішення виникаючих питань по відсутньою документам і термінів надання послуг, позбавлення від можливих помилок і зайвих витрат; - своєчасне і поетапне інформування клієнта про хід виконання митного оформлення;

Перевалка і стафіровка

Перевалка і стафіровка
Перевалка вантажу і стафіровка вантажу є одними з основних напрямків діяльності нашої компанії. Наша Компанія надає послуги перестафіровки експортних / транзитних вантажів з вагонів / автомашин в лінійні контейнери для подальшої відправки морським шляхом, а також зворотні операції по перестафіровці імпортних вантажів з контейнерів у вагони / автомашини.