Транспортна компанія – Савікон

3

Транспортна компанія “Савікон” займається наданням високоякісного сервісу в сфері мультимодальних і міжнародних морських контейнерних перевезень.
При укладанні зовнішньоторговельної угоди і визначенні її доцільності, транспортна логістика є невід’ємним, а найчастіше і вирішальним фактором. Саме з цієї причини транспортна компанія “Савікон” пропонує Вам сервіс, який спирається на знання ринку міжнародних контейнерних перевезень, портів світу, ділові угоди з усіма представниками міжнародних контейнерних ліній в портах Одеси та Чорноморська.

Вигідне географічне розташування Одеси, близькість Одеського і Чорноморського портів, дозволяє транспортно-експедиторській компанії “Савікон” з успіхом надавати послуги з перевезення контейнерів, перевалки та відправці різних видів вантажів. Напрацьовані ділові зв’язки з іншими портами регіону дозволяють успішно займатися перевалкою вантажу в цих районах.

У процесі організації контейнерної перевезення Вашого вантажу за найвищими світовими стандартами, включаючи повний комплект по їх портовому оформленню і митному очищенню, ми завжди враховуємо Ваші вимоги, як клієнта, місцезнаходження вантажу, його габарити і фізичні параметри.

Звернувшись в нашу компанію з питань контейнерних перевезень, Ви зрозумієте, якими швидкими, якісними і своєчасними можуть бути контейнерні перевезення. Транспортно-експедиторська компанія “Савікон” гарантує Вам вирішення будь-яких транспортних завдань різного рівня складності. Наші ціни приємно Вас здивують своїм рівнем і гнучкістю.